Curriculum vitae

Narodil jsem se 15.3.1982 v Praze. Studoval jsem na jazykové základní škole v Horních Počernicích a v roce 2000 jsem maturitiní zkouškou s vyznamenáním ukončil šestileté gymnázium Litoměřická. V roce 2008 jsem úspěšně dokončil studium Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze a získal titul Mgr.

Kariéra

V roce 2006 jsem začal podnikat na volné noze jako webový vývojár a PHP programátor a postupem času začal realizovat vlastní projekty. Nejúspěšnější z nich jsou v současnoti internetové obchody s drahými kovy zlatak.cz a investicnizlato.cz.

Sport

Ve volném čase jsem se mezi lety 1996 - 2010 vrcholově věnoval florbalu - měl jsem to štěstí získat i tituly mistra ligy, vítěze ligového poháru a akademického mistra ČR. Ještě na základní škole jsem závodně hrál softbal. V současnosti rekreačně pravidelně hraju florbal a fotbal.

Hudba

Od školního věku jsem se učil v základní umělecké škole hře na kytaru. Absolvoval jsem první stupeň a následně i druhý stupeň se specializací na elektrickou kytaru. Kromě toho zpívám a skládám vlastní hudbu.

Další koníčky

Ve volném čase se věnuji rodině. Pokud to pracovní vytížení dovolí, rád cestuji. Mým oblíbeným místem je New York a rád bych se podíval také do Japonska a na Nový Zéland. Relaxuji a čistím si hlavu u počítačových her s kvalitním příběhem a hratelností.