Mé podnikání

Od roku 2006, tedy ještě během studia Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze, podnikám. Nejdříve jako webový vývojář a grafik na volné noze, od roku 2010 jako majitel malého webového studia goodlookyng solutions s.r.o. V roce 2012 jsem založil společnost Zlaťák.cz, která se věnuje nízkonákladovému on-line prodeji investičního zlata a stříbra. V současnosti nejvíce času věnuji společnosti InvestičníZlato.cz, ve které vidím největší potenciál jak pro stabilní dlouhodobý profit, tak pro budování značky, navyšování její hodnoty pro možný budoucí exit.

GS B2B s.r.o.

Společnost se aktuálně zaměřuje na čtyři hlavní činnosti. Vytváří webové aplikace a stránky na míru pod hlavičkou goodlookyng solutions (což je zároveň i starší název společnosti). Dále sama provozuje několik internetových projektů a stránek, například portál Nábory.cz. Další službou, kterou společnost nabízí, je návrh a výroba květinových dekorací, květinové vazby a svatební koordinace. V neposlední řadě společnost obchoduje drahými kovy (zejména zlatem a stříbrem = Gold Silver) s firemními zákazníky (B2B).

Na web goodlookyng.cz

InvestičníZlato.cz s.r.o.

Po akvizici, z mého pohledu nejlepší české domény pro prodej investičního zlata, v roce 2014, byla v roce 2016 založena stejnojmenná společnost. Její náplní je téměř výhradně nákup a prodej investičního zlata na českém trhu. V oblasti obchodu s drahými kovy, které se věnuje několik mých společností, je nyní vlajkovou lodí a cílem je společnost provozovat jako dlouhodobě profitabilní, ale zároveň navyšovat její hodnotu pro případ možného exitu v budoucnu.

Na web investicnizlato.cz

DRAKOVEL s.r.o.

Společnost s původním názvem Zlaťák.cz s.r.o. změnila v roce 2016 své zaměření z on-line maloobchodu na velkoobchod s drahými kovy (odtud i název DRAKOvy VELkoobchod). Změna názvu zároveň "uvolnila" doménu a web zlatak.cz, který už není jen klasickým e-shopem, ale on-line tržištěm, kde investiční produkty může nabízet prakticky neomezený počet subjektů. Změnou názvu společnosti také skončila velká podobnost s názvem jedné konkurenční společnosti.

Na web zlatak.cz